Krótki przewodnik po wibratorach

Planujesz zakup wibratora, ale gubisz się pośród sklepowych półek, zupełnie nie wiedząc co wybrać? Chciałabyś urozmaić swoje życie seksualne, a może lepiej poznać własne ciało oraz swoją seksualność rozkosznie zajmując się sama sobą?

Koniecznie przeczytaj nasz krótki przewodnik po rodzajach najbardziej popularnych wibratorów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom!

Jaki wibrator wybrać?

Na rynku dostępny jest naprawdę szeroki wybór wibratorów. Stają się coraz bardziej popularne i nie są już powodem do wstydu. Praktycznie każda, świadoma siebie oraz swojej seksualności kobieta posiada małego (bądź całkiem dużego!) przyjaciela w formie wibratora. Małe, duże, kolorowe, naturalistyczne czy też zupełnie nietypowe, małe dzieła sztuki. Który z nich wybierzesz?

Wibrator klasyczny

Najlepszy wibrator klasyczny to prototyp współczesnych, bardziej wymyślnych wibratorów. Jego obły, prosty kształt przeznaczony jest zarówno do masażu zewnętrznego, jak i do prostej penetracji. To właśnie od niego kobiety najczęściej zaczynają swoją przygodę z seksownymi gadżetami i to jego wybór okaże się najbardziej optymalny na pierwsze testy erotycznych zabawek.

Wibrator bullet

Bullet, czyli pocisk. Mały i poręczny. Małe wersje wibratora najczęściej stosowane są do masażu stymulacji łechtaczki, na rynku dostępne są również większe wersje wibratora w kształcie pocisku, które zapewniają również możliwość penetracji.  Posiada on mniej zastosowań niż wibrator klasyczny, nie poleca się więc go na pierwszy wybór.

Wibrator naturalistyczny

Naturalistyczny, czyli jaki? Bardzo podobny do części ciała, na której wzorowali się twórcy wibratora. Realistyczne kształty wibratora, jego kolorystyka, często występujące żyłki nawiązują swoim wyglądem do męskiego penisa. To drugi w kolejności wibrator wybierany przez kobiety. Niektóre z modeli posiadają nawet zaprojektowane, niezwykle realistyczne jądra! Jeśli więc jesteś wzrokowcem i podnieca Cię widok penisa – to najbardziej optymalny dla Ciebie wybór!

Wibrator kieszonkowy

Malutki wibrator, który zmieści się w każdym zakamarku, nawet najmniejszej, kobiecej torebki i zawsze będzie gotowy do działania! Nie osiągniemy dzięki niemu głębszej penetracji, jednak z pewnością zadowoli nas jego interakcja z łechtaczką.

Rozwiejmy również wszelkie stereotypy – wibrator doskonale nadaje się nie tylko dla kobiet! Mężczyźni z pewnością również poczują się usatysfakcjonowani z nowego erotycznego doznania, jakim może okazać się kontakt z wibratorem. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia!

Dodaj komentarz